تحول حضور شما در جهان آنلاین

پرچم داران سرور پارس

پارس هاست

میزبانی وب

آیا برای تجارت آنلاین خود به دنبال یک هاستینگ حرفه‌ای هستید که با بهترین کیفیت و امنیت، خدمات مختلف هاست و دامنه را ارائه دهد؟
ما به شما کمک می‌کنیم تا تجربه آنلاین خود را با سرعت، پایداری و قابلیت دسترسی بیشتر بهبود بخشید.

پنل کاربری
خرید هاست

iCert

صدور گواهینامه

با ما دیگر نگران امنیت و حریم خصوصی دیتاهایتان نباشید!
گواهینامه‌های EV، OV و DV و لایسنس‌های موردنیاز را با قیمت و کیفیتی مناسب، تهیه کنید. پارس هاست فضایی مناسب برای حفظ و مدیریت داده‌های شما با اطمینان و آرامش است.

روز
:
ساعت
:
دقیقه
:
ثانیه
به زودی

رومیزت

دستیار شخصی

سازماندهی زندگی تنها با یک نگاه!
رومیزت، اکستنشن رایگان کروم همراه با تقویم رومیزی، تست DNS، رویدادهای مناسبتی، جمله روزانه، یادداشت و خیلی قابلیت دیگه است که توسط پارس هاست طراحی و ارائه میشه!
مدیریت زندگی رو با رومیزت به دست بگیر!

بگذر

سرویس دسترسی جهانی

با استفاده از سرویس بگذر، می‌توانید به راحتی به تمامی سایت‌هایی که در ایران تحریم شده‌اند دسترسی پیدا کنید. برای استفاده از این سرویس، باید DNS مربوطه را روی دستگاه خود (مثل کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت) تنظیم کنید و به راحتی به تمامی این سایت‌ها دسترسی پیدا کنید.

سرورپارس در راستای ماموریت و چشم‌انداز خود به عنوان یک شرکت فناوری اطلاعات، با تکیه بر دانش متخصصین و تکنولوژی روز دنیا تاسیس شد. از آنجایی که ما کوچک شروع کردیم و بزرگ شدیم، می‌دانیم چگونه به دیگران کمک کنیم. ما مفتخریم که از سال 1382، بیش از دو دهه است که به عنوان یکی از شرکت های فناوری اطلاعات رسالت خود را با بیش از 200 هزار مشتری راضی، ثابت کرده‌ایم. ما مشتاق ارتقا و شکوفایی کسب و کارتان هستیم و در این مسیر مانند یک همراه وفادار در کنارتان هستیم تا بلندپروازانه‌ترین پروژه‌های آنلاین خود را در یک محیط امن، سازگار و پایدار، عملی کنید.